Інфраструктура

Розташування будинку і інфраструктура району є, ​​безсумнівно, важливим фактором при виборі квартири. ЖК «Оберіг» розташувався в привабливому для життя сучасної людини районі. Недалеко від дому — Парк Партизанської слави, де Ви зможете з задоволенням проводити час з сім’єю, відпочиваючи від міської суєти. Ви будете насолоджуватися красою і могутністю багаторічних красивих сосен, гармонією і умиротворенням природи.

Значною перевагою покупки квартири в ЖК «Оберіг» є те, що дістатися до центру міста, як на машині, так і громадським транспортом не складе великих труднощів. Добре налагоджені маршрути громадського транспорту доставлять Вас в будь-яку точку Києва. У 10 хвилинах їзди громадським транспортом — станція метро «Червоний Хутір». Крім того, Ви можете скористатися послугами міської електрички, яка швидко доставить Вас в будь-яку точку Києва. Недалеко від комплексу розташований Дарницький залізничний вокзал і Дарницький ринок.

У пішій доступності від житлового комплексу розташовані: дитячий садок, загальноосвітні школи, районна поліклініка, стадіон, магазини та інші об’єкти соціально — культурного призначення.