Про комплекс

Житловий комплекс «Оберіг» розташувався в Дарницькому районі Києва по вулиці Бориспільська, 21-45. Цей мікрорайон активно розвивається і є дуже перспективним для життя сучасної людини. Близькість до парку «Партизанської Слави» та зручна транспортна розв’язка є безсумнівними перевагами комплексу. У мікрорайоні все знаходиться поруч — необхідна інфраструктура для комфортного життя в кроковій доступності.

ЖК «Оберіг» — сучасний житловий комплекс, який складатиметься з 3 цегельних будинків по 19 поверхів кожен. Житловий комплекс відрізняється зручними плануваннями квартир, якістю будівництва та доступною ціновою політикою від Забудовника. Проектом передбачено спортивний та дитячий майданчики, зони відпочинку і гостьовий паркінг.

Місцезнаходження житлового комплексу «Оберіг» дозволить його мешканцям швидко і без особливих труднощів дістатися в будь-яку точку міста: витративши 10 хвилин на дорогу маршрутним таксі, Ви опинитеся біля метро «Червоний Хутір», а подальша дорога займе мінімум часу. Крім того, вся інфраструктура району до послуг майбутніх мешканців комплексу: це школи, дитячі садочки, медичні установи, магазини, спортивні комплекси для дітей і дорослих. І все це в пішій доступності від будинку. Наприклад, дитячий садок знаходиться всього в 200 метрах від будинку. Ви зможете відвести дитину по дорозі на роботу, і це не займе у Вас багато часу. Недалеко від будинку знаходиться декілька шкіл, так що у Вас буде можливість вибрати ту, що найбільш задовольнить Вас і Вашу дитину.

ЖК «Оберіг» — це все необхідне для комфортного життя. Це незаперечна перевага при виборі майбутнього житла для себе і своєї сім’ї.

Початок робіт:
I квартал 2014 р.

Закінчення робіт:
1 буд.: введено в експлуатацію,
2 буд.: введено в експлуатацію,
3 буд.: введено в експлуатацію.